Podnikatelský inkubátor > Aktuality > Global Innovation Tournament aneb podporujeme studenty v podnikavosti

Global Innovation Tournament...

Připravujeme naše studenty na podnikání. Ve výuce a ve specializovaných cvičeních se zaměřujeme na podporu kreativity a tvůrčí práce. V předmětu Start do podnikání si studenti osvojují základní techniky a informace, které jsou nezbytné pro úspěšný start firmy či podnikatelského projektu.

Součástí výuky je také Global Innovation Tournament, který je realizován dle metodiky Stanford University (Stanford Technology Ventures Program). Úkolem studentských týmů je vždy vytvoření přidané hodnoty na základě zadané výzvy. Každý tým o splnění úkolu musí natočit 3 minutové video.

Ve středu 8.4.2015 prezentovali v rámci Global Innovation Tournament čtyři týmy studentů Vysoké školy podnikání projekty na téma „making it fun to save money“. Prezentací se zúčastnil také prorektor doc. RNDr. Vladimír Krajčík, Ph.D. a prorektorka Ing. Renáta Nešporková, Ph.D. Všem týmům gratulujeme.


  • GREEN LIGHT STARTUP SHOW

    Dámy a pánové, největší startupová akce Moravskoslezského kraje se blíží! Registrujte se ještě dnes! Své projekty představí před porotou a investory mladé podnikatelské týmy, které prošly tříměsíčním akceleračním programem na podporu podnikání GREEN LIGHT. Přijď se podívat, kdo se stane hvězdou večera a získá ceny v hodnotě až 150 000 Kč! Akce proběhne již 23. února 2016 […]

    Více informací
  • Právní poradenství pro inkubované firmy studentů VŠPP (pro letní semestr ak.r. 2014/15)

    Poskytování bezplatného základního právního poradenství pro inkubované „firmy“ studentů VŠPP probíhá v období od 03/2015 – 05/2015 takto: Počínaje od 10.3.2015 každé úterý od 13:00 do 14:00 hodin v prostorech Podnikatelského inkubátoru VŠPP v Ostravě. Studentům doporučujeme se předem objednat e-mailem na adrese lubos.martynek@vspp.cz (a vyčkat potvrzení termínu) REŽIM PORADENSTVÍ: Poradenství je realizováno formou individuálních osobních konzultací […]

    Více informací