Podnikatelský inkubátor > Mám podnikatelský záměr

Mám podnikatelský záměr

Krok správným směrem
Máš nápad či ideu? Tak to je skvělé! Bez toho se neodrazíš. Na druhou stranu ale určitě tušíš, že nápad samotný nestačí. Je to asi jako u talentovaných umělců. Říká se, že jejich talent obvykle představuje jen 10 % úspěchu. Ostatních 90 % je píle, cvičení a cvičení – zkrátka tvrdá práce.

Víc hlav víc ví
Začátky v podnikání (a nejen v něm) bývají nejobtížnější. Především na startu je důležité minimalizovat chyby, vyvarovat se nesprávných odhadů a rozhodnutí. Velmi vhodné je poradit se s někým zkušenějším, kdo Tvůj nápad nezaujatě posoudí, odhadne perspektivu, přispěje praktickými radami a také Tě podpoří a povzbudí v příští podnikatelské činnosti.

Volej ve dne v noci
Takovým koučem chceme být pro Tebe my – tým podnikatelského inkubátoru. Jsme připraveni Tě vyslechnout ve dne v noci! No, to jsme asi přehnali, na noc vypínáme telefony – ale šablonu s popisem Tvého záměru nám můžeš posílat 24 hodin denně.

Méně je více
Nezapomeň, že je důležité podnikatelský záměr popsat stručně a přitom výstižně. Tak, aby bylo hned zřejmé, o co se jedná, kdo budou Tvoji zákazníci, jak je oslovíš. Šablona Ti bude „napovídat“. A o svůj nápad se bát nemusíš. Všechny materiály zpracováváme v režimu DŮVĚRNÉ.

Svůj záměr popiš zde.


  • GREEN LIGHT STARTUP SHOW

    Dámy a pánové, největší startupová akce Moravskoslezského kraje se blíží! Registrujte se ještě dnes! Své projekty představí před porotou a investory mladé podnikatelské týmy, které prošly tříměsíčním akceleračním programem na podporu podnikání GREEN LIGHT. Přijď se podívat, kdo se stane hvězdou večera a získá ceny v hodnotě až 150 000 Kč! Akce proběhne již 23. února 2016 […]

    Více informací
  • Právní poradenství pro inkubované firmy studentů VŠPP (pro letní semestr ak.r. 2014/15)

    Poskytování bezplatného základního právního poradenství pro inkubované „firmy“ studentů VŠPP probíhá v období od 03/2015 – 05/2015 takto: Počínaje od 10.3.2015 každé úterý od 13:00 do 14:00 hodin v prostorech Podnikatelského inkubátoru VŠPP v Ostravě. Studentům doporučujeme se předem objednat e-mailem na adrese lubos.martynek@vspp.cz (a vyčkat potvrzení termínu) REŽIM PORADENSTVÍ: Poradenství je realizováno formou individuálních osobních konzultací […]

    Více informací