Podnikatelský inkubátor > Podnikám, ale skřípe to

Podnikám, ale skřípe to

Dobře už bylo
Klišé vyvolávající skepsi a negativismus ovlivňuje náladu společnosti. Také v byznysu se nejeden majitel malé či střední firmy smiřuje s odlivem zákazníků, nedostatkem zakázek, sníženou solventností. Místo prosperity nastupuje strategie přežití.

Víc očí víc vidí
Pojmenování potíží je prvním krokem k jejich úspěšnému řešení. Dlouhodobé působení v branži však může vést k profesní slepotě – přehlédnutí, neodhalení skutečných příčin problémů. Velmi vhodné je v takovém případě záležitost konzultovat s někým nezávislým, odborně zdatným, dostatečně zkušeným a zároveň kreativním.

Stačí mávnout kouzelným proutkem
A vše půjde jako po másle. Jenže my kouzelný proutek nemáme. Zato máme tým zkušených odborníků v oblasti marketingu, managementu, strategického řízení, komunikace. A hlavně máme naše studenty – mladé kreativní lidi s moderním pohledem a skvělými nápady.

Vaše starosti na naši hlavu
Takže to bez obav hoďte na nás – tým podnikatelského inkubátoru. My už se s tím nějak popereme a Vy tím můžete jenom získat! Volejte, pište, sjednejte si schůzku. Konzultace je samozřejmě bezplatná. A obavy z úniku informací nemějte – zde pracujeme v režimu DŮVĚRNÉ.

Kontakt


  • GREEN LIGHT STARTUP SHOW

    Dámy a pánové, největší startupová akce Moravskoslezského kraje se blíží! Registrujte se ještě dnes! Své projekty představí před porotou a investory mladé podnikatelské týmy, které prošly tříměsíčním akceleračním programem na podporu podnikání GREEN LIGHT. Přijď se podívat, kdo se stane hvězdou večera a získá ceny v hodnotě až 150 000 Kč! Akce proběhne již 23. února 2016 […]

    Více informací
  • Právní poradenství pro inkubované firmy studentů VŠPP (pro letní semestr ak.r. 2014/15)

    Poskytování bezplatného základního právního poradenství pro inkubované „firmy“ studentů VŠPP probíhá v období od 03/2015 – 05/2015 takto: Počínaje od 10.3.2015 každé úterý od 13:00 do 14:00 hodin v prostorech Podnikatelského inkubátoru VŠPP v Ostravě. Studentům doporučujeme se předem objednat e-mailem na adrese lubos.martynek@vspp.cz (a vyčkat potvrzení termínu) REŽIM PORADENSTVÍ: Poradenství je realizováno formou individuálních osobních konzultací […]

    Více informací